Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Użyteczność i koszty

Ford Transit Podwozie z kabiną słynie ze swojej wszechstronności oraz elastyczności i właśnie dlatego jest idealną platformą do szerokiego zakresu zastosowań i specjalnie dostosowanych konwersji. Ze względu na niskie koszty eksploatacji już wkrótce przekonasz się, że Twoja inwestycja była z biznesowego punktu widzenia jak najbardziej uzasadniona.

Ford Transit Chassis Cab body type

Solidna podstawa, która daje duże pole do popisu

Podczas całego procesu opracowywania pojazdu ściśle współpracowaliśmy z producentami nadwozi – to dało nam pewność, że zarówno wszystkie standardowe typy zabudowy, jak i najbardziej indywidualne rozwiązania będą kompatybilne z tym modelem przy niewielkich modyfikacjach lub całkowicie bez nich. Dzięki nisko osadzonej ramie, zintegrowanym punktom mocowań oraz wytrzymałej stalowej konstrukcji ramy Transit Podwozie z kabiną daje solidną podstawę do dalszej konwersji.

Cechy podwozia

 • Płaska i wytrzymała konstrukcja ramy nadwozia pozwala zainstalować rozmaite rodzaje zabudowy
 • Cztery wersje dopuszczalnej masy całkowitej – od 3140 kg do 4700 kg
 • Model 350HD może holować przyczepy z hamulcem najazdowym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, przy maksymalnej masie zespołu pojazdów wynoszącej 7000 kg
 • Rozstaw osi oraz zwisy nadwozia są zgodne ze standardowymi lub niestandardowymi wymiarami nadwozi
 • Lusterka boczne w pojazdach o standardowej szerokości nadwozia są kompatybilne z wymiarami nadwozi do 2170 mm. Dostępne są również lusterka dla pojazdów o zwiększonej szerokości nadwozia, o wymiarach do maksymalnej legalnej szerokości 2438 mm
 • Solidna nadbudowa oraz wytrzymała stalowa konstrukcja ramy (podwójna nadbudowa w modelach 350HD oraz 470)
 • Zintegrowane punkty mocowań oraz możliwość dodatkowej regulacji tylnego zwisu, jeżeli jest to wymagane
 • Możliwość regulacji długości podwozia bez konieczności ingerencji w jego konstrukcję
 • Położony wyżej środek ciężkości jako standard, specjalnie przystosowany do dużego nadwozia
 • Gniazda elektryczne umożliwiające podłączenie ewentualnego dodatkowego oświetlenia zewnętrznego, jeżeli jest to wymagane
 • Boczna rura wydechowa
Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab in a warehouse

Gotowy do pracy natychmiast po opuszczeniu fabryki

Transit Podwozie z kabiną został stworzony z myślą o ciężkiej pracy. Jego wytrzymałe i solidne podwozie jest doskonałą podstawą do specjalistycznej zabudowy. Dla wygody osób obsługujących, poszukujących szybkich i prostych rozwiązań, wszystkie modele Transita są od razu gotowe do pracy i odpowiadają najnowszym wymogom homologacji typu WE całego pojazdu (WVTA).

Miejsce dla całej załogi

Transit Podwozie z podwójną kabiną pomoże przewieźć nie tylko ładunek, ale również pracowników. Drzwi o bardzo dużym zakresie ruchu umożliwiają łatwy dostęp do przestronnego i dobrze przemyślanego wnętrza. Dzięki podwójnemu fotelowi pasażera oraz standardowym czterem miejscom z tyłu pojazd ten gwarantuje wystarczającą i wygodną przestrzeń nawet dla siedmiu osób. Dodatkowo pod siedzeniami znajdziemy wiele przydatnych schowków.

Ford Transit Chassis Cab interior
Ford Transit Chassis Cab towing render

Zdolność holownicza

Transit Podwozie z kabiną gwarantuje ogromną ładowność oraz możliwość holowania przyczepy. Wersje 350HD i 470, ze wzmocnionym zawieszeniem o dopuszczalnej masie całkowitej 7000 kg, mogą w razie potrzeby holować przyczepę z hamulcem najazdowym o masie do 3,5 tony.Tooltip

Jeszcze dłuższe, wiodące w swojej klasie przerwy pomiędzy przeglądami serwisowymi

Nowoczesne 2-litrowe silniki Ford EcoBlue TDCi są trwałe i niezawodne, a okresy międzyprzeglądowe wynoszą do 60 tys. km lub 2 lata (którakolwiek z powyższych wartości zostanie osiągnięta wcześniej). Co więcej, nawet te ich części, które podlegają naturalnemu zużyciu, wyprodukowano tak, by działały dłużej bez potrzeby ich konserwacji.

A mechanic checking the chassis
Ford Transit Chassis Cab at construction site

Wydłużona gwarancja na korozję perforacyjną nadwozia

Ford jako dowód wytrzymałości i jakości modelu Transit Podwozie z kabiną, daje w standardzie 12-letnią gwarancję na perforację korozyjną nadwozia.

Specjalistyczne wsparcie w Centrach Forda Transita

To wyspecjalizowane punkty dealerskie zajmujące się sprzedażą i obsługą serwisową samochodów dostawczych.

Ford Transit centres
Top