Home > Dostawcze > TRANSIT CONNECT > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Praktyczny, wydajny i wymagający tylko niezbędnych przeglądów

Transit Connect zapewnia elastyczną przestrzeń ładunkową do 3,6 m3.
Pomysłowe i użyteczne rozwiązania zapewniające ochronę ładunku oraz pojazdu przed trudnościami, jakie można spotkać na drodze. 
Jako pojazd spełniający surowe standardy stawiane samochodom dostawczym, jest on nie tylko wytrzymały, ale także pozwala zminimalizować powiązane koszty posiadania.

Możliwość przewożenia długich przedmiotów

Dostępne we wszystkich wersjach Van z podwójnym siedzeniem pasażera, unikatowe rozwiązanie ładowania poprzez klapę w przegrodzie pozwala przewozić przedmioty mierzące nawet do 3 metrów długości w wersji z krótkim rozstawem osi (L1) lub do 3,4 metra długości w modelu z długim rozstawem osi (L2). Przegroda ma podnoszoną klapę, przez którą można wsunąć długie przedmioty do przestrzeni ładunkowej znajdującej się pod przednim siedzeniem pasażera. Przed przegrodą znajduje się wystarczająco dużo miejsca na dwie europalety (w wersji L1 i L2).

Ford Transit Connect Dual front passenger seat

Trzyosobowa kabina ze „stolikiem”

Transit Connect Van dostępny jest w wersji 2 lub 3 miejscowej. Wersja 3 miejscowa posiada podwójny fotel pasażera. Środkowe miejsce, kiedy nie jest używane, można złożyć: na płasko, by powstała praktyczna płaska powierzchnia do pisania lub na laptop, albo do góry, odsłaniając użyteczną przestrzeń.

Punkty mocowania, dzięki którym zabezpieczysz towar

Zamontowane na bocznej ścianie zaczepy do mocowania ładunku są zgodne ze standardami DIN i ISO, ułatwiając utrzymanie porządku w przestrzeni bagażowej jednocześnie zabezpieczając przewożone przedmioty.

Ford Transit Connect Cargo area lighting

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa

Lampy oświetlające przestrzeń ładunkową są montowane w standardzie. Dostępna jest również opcja ultra jasnego oświetlenia LED.

Łatwe utrzymanie porządku w kabinie i przestrzeni ładunkowej

Gumowa podłoga pomaga w utrzymaniu czystości w kabinie, a przystosowana do pracy przy dużych obciążeniach wkładka zabezpiecza podłogę w przestrzeni ładunkowej. Natomiast wykończenia po obu stronach nadwozia pomagają chronić przed uszkodzeniami, które mogą powstać na skutek codziennej pracy.

Ford Transit Connect Protect the load floor with a heavy duty load liner
Ford Transit Connect 1 year service intervals

Długie okresy między przeglądami to krótszy okres wyłączenia samochodu z pracy

Wszystkie części i komponenty w Fordzie Transit Connect zostały zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość i czas eksploatacji bez konieczności serwisowania. To dlatego przegląd należy przeprowadzać  co 30 000 km lub co rok. (20 000km lub 1 rok w przypadku automatycznej przedkładni PowerShift)

Wieloletnia gwarancja na perforację nadwozia

O jakości nowego modelu Transit Connect świadczy oferowana przez nas 12-letnia gwarancja na perforację nadwozia, którą oferujemy w standardzie.

Ford Transit Connect 12 years anti-perforation warranty
Full Steel Bulkhead

Pełna stalowa przegroda

Pełna stalowa przegroda trwale oddziela przestrzeń pasażerską od ładunkowej a także chroni kierowcę przed uderzeniem przez przewożony ładunek lub narzędzia w razie wypadku.

Top