Home > Dostawcze > TRANSIT CONNECT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Ułatwiona praca w ciężkie dni

Dzięki połączeniu eleganckiego, współczesnego designu oraz zaawansowanych technologii stworzonych z myślą o Twoich potrzebach, Transit Connect to zarówno wydajny samochód dostawczy, jak i praktyczne, wygodne, mobilne biuro.

Sensownie rozmieszczone schowki i ergonomiczny projekt wnętrza gwarantują, że podróż Transitem Connect do pracy i powrót z niej - a także sama praca - będą wygodne.

Ford SYNC 2 with Voice Control and 6” colour Touchscreen

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Zawsze w kontakcie

Sprawowanie kontroli nad firmą nigdy nie było prostsze – dzięki zintegrowanej łączności mobilnej. Kabina została zaprojektowana tak, aby wszystko było w zasięgu ręki. Znajdziesz tu jedno lub dwa gniazda 12 V oraz USB, uchwyty na napoje, miejsce na laptop lub dokumenty w formacie A4 oraz opcjonalną szufladę pod siedzeniem.

mobile connectivity built in to Transit Connect
 touch a button and the system can de-ice or defrost the screen in seconds

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Dodatkowy komfort ogrzewanych siedzeń

Ciesz się komfortem nawet w mroźne poranki. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zyskać przyjemną temperaturę fotela tak długo, jak zapragniesz.

Seat warmers
Dual zone Electronic Automatic Temperature Control

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Sterowana elektronicznie klimatyzacja (EATC) pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymywanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Funkcja MyKey - Pożycz samochód i śpij spokojnie

Technologia MyKey® umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka stałych parametrów i ograniczeń takich jak: prędkość maksymalna, głośność systemu audio, przypomnienie o zapięciu pasów, zablokowanie dezaktywacji systemów wspomagających bezpieczeństwo. Ta innowacyjna technologia ma zapewnić właścicielowi spokojny sen a kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo.

Ford MyKey® is an innovative programmable feature that encourages safer driving
Easy fuel

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

At the touch of a button you can fully open or close both the driver and passenger windows

Otwieraj i zamykaj okna samochodu jednym przyciskiem

Wszystkie okna otworzysz lub zamkniesz naciskając jeden przycisk.

Regulowana kolumna kierownicy

Regulowana kolumna kierownicy pozwala kierowcy na ustawienie optymalnej pozycji do prowadzenia pojazdu.

Półka, dzięki której utrzymasz porządek

Półka znajdująca się nad głowami kierowcy i pasażera doskonale zapełnia niewykorzystaną przestrzeń. Dzięki niej można utrzymać porządek we wnętrzu samochodu, mając jednocześnie potrzebne przedmioty w zasięgu ręki.

Top