Home > Dostawcze > TRANSIT AUTOBUS > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Użyteczność i koszty

Koniec kompromisów! W Fordzie Transit Autobus M2 wysoki standard wyposażenia, komfort i elegancki design idą w parze z niskimi kosztami eksploatacji. Wytrzymałe i trwałe elementy, łatwo wymienialne części, wydłużone okresy międzyprzeglądowe, długi okres gwarancyjny oraz oczywiście niezwykle ekonomiczne silniki. Ford Transit Autobus M2 wart jest po prostu każdej zainwestowanej złotówki.

Długie okresy między przeglądami

Długie okresy między przeglądami

Ford Transit Autobus M2 został zbudowany z części o przedłużonej żywotności. Pozwoliło to na zwiększenie wytrzymałości konstrukcji i wydłużenie okresów między przeglądami - co 50 000 km lub co 2 lata. Dzięki temu Twój Ford Transit Autobus M2 może więcej czasy spędzić w trasie.

Gwarancja na korozję perforacyjną nadwozia

Najlepszym dowodem na trwałość konstrukcji Forda Transit Autobus M2 jest standardowa 12-letnia gwarancja na korozję perforacyjną nadwozia.

Gwarancja na korozję perforacyjną nadwozia
Niskie koszty napraw

Niskie koszty napraw

Listwy boczne pomagają chronić Forda Transit Autobus M2 przed przypadkowymi uszkodzeniami, a dobrze przemyślany tylny zderzak jest skonstruowany z wielu części, co ułatwia ich wymianę, redukując koszty naprawy do minimum.

Top