Home > Dostawcze > NOWY TRANSIT COURIER > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Wypełniony inteligentnymi funkcjami

Wnętrze nowego Forda Transita Courier łączy bardzo nowoczesny design z praktycznymi technologiami, oferując komfortową i bezproblemową jazdę. Zaawansowany system Ford SYNC 3 z obsługą głosową ułatwia korzystanie z telefonu, nawigacji, systemu audio i innych funkcji samochodu. Z kolei inteligentne rozwiązania takie jak automatyczne reflektory, wycieraczki z czujnikiem deszczu czy bezkorkowy wlew paliwa to najprostsza droga do jeszcze przyjemniejszych podróży.

 

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

To zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Również z pomocą Ford SYNC 3 znajdziesz najbliższą restaurację, a dzięki zintegrowanej funkcji Live Traffic ominiesz korki. Możesz także skorzystać z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje także z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

* W połączeniu z aplikacją FordPass na telefonie komórkowym. Live traffic jest bezpłatny przez 2 lata od rejestracji, wymaga Ford SYNC 3 z nawigacją. Transfer danych może wiązać się z dodatkowymi kosztami naliczanymi przez usługodawcę.

 

Uchwyt na urządzenia przenośne

Stacja dokująca MyFord Dock posiada wejście USB i służy jako uchwyt do nawigacji satelitarnej, smartfona czy odtwarzacza MP3, zapewniając urządzeniom ładowanie baterii.

Ustaw idealną temperaturę dla siebie i pasażera

Ustaw idealną temperaturę dla siebie i pasażera

Elektronicznie sterowana klimatyzacja (EATC) pozwala na ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu według upodobań. System ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji optymalizuje komfort termiczny w kabinie pasażerskiej dzięki w pełni zautomatyzowanemu działaniu, utrzymując wewnątrz temperaturę różniącą się o mniej, niż jeden stopień od zadanej wartości, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu
Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Praktycznie rozmieszczone schowki

Nowy Ford Transit Courier posiada mnóstwo praktycznych schowków. Na przykład przestrzeń nad głową pomieści niezbędne drobiazgi, a głęboka konsola środkowa jest idealna na mały laptop lub notatnik formatu A4. Również pod fotelem znajduje się dodatkowa przestrzeń na cenne przedmioty. Inteligentnie zaprojektowane wnętrze dopełnia przedni schowek i dwa uchwyty na napoje.

 

Praktycznie rozmieszczone schowki
Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu uruchamiają się po wykryciu pierwszych kropli na przedniej szybie, a następnie dostosowują swoją prędkość do warunków pogodowych. Istnieje możliwość ręcznego ustawienia jednego z kilku poziomów czułości.

Automatyczne reflektory

Ford Transit Courier wyposażony jest w czujniki, które wykrywają niższe natężenie światła dziennego i automatycznie uruchamiają reflektory – zarówno, gdy zapada zmrok, jak i w momencie wjazdu do tunelu. Sprawia to, że jazda jest nie tylko łatwiejsza, ale również bezpieczniejsza.

Automatyczne reflektory
Elektrycznie składane lusterka boczne

Elektrycznie składane lusterka boczne

Aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia, elektrycznie sterowane lusterka składają się za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Top