Home > Dostawcze > TRANSIT CONNECT > Cechy i funkcje > Uzyteczność i koszty

Wykorzystaj możliwości swojego vana

Przeprojektowane wnętrze Forda Transit Connect oferuje jeszcze więcej przestrzeni ładunkowej. Bez żadnego problemu zmieścisz w nim przedmioty o długości 3,4 metra, a nawet dwie europalety. Co więcej, dostępne jako opcja są przesuwane boczne drzwi, które ułatwiają zarówno załadunek, jak i rozładunek. Ford Transit Connect to również wiele praktycznych schowków rozmieszczonych w całej kabinie. Gwarantujemy, że miejsca Ci nie zabraknie.

Możliwość przewożenia długich przedmiotów

Możliwość przewożenia długich przedmiotów

Dostępne we wszystkich wersjach Van z podwójnym siedzeniem pasażera, unikatowe rozwiązanie ładowania przez klapę w przegrodzie pozwala przewozić przedmioty mierzące nawet do 3 metrów długości w wersji z krótkim rozstawem osi (L1) lub do 3,4 metra długości w modelu z długim rozstawem osi (L2). Przegroda ma podnoszoną klapę, przez którą można wsunąć długie przedmioty do przestrzeni ładunkowej znajdującej się pod przednim siedzeniem pasażera. Przed przegrodą znajduje się wystarczająco dużo miejsca na dwie europalety (w wersji L1 i L2).

Mocne i płynnie przesuwające się boczne drzwi

W pojeździe o takiej ładowności drzwi boczne pełnią bardzo ważną rolę. A ponieważ są często używane, ich mechanizm musi być praktyczny i maksymalnie wytrzymały. W najnowszym modelu dostęp przez boczne drzwi jest jeszcze łatwiejszy. Co więcej to rozwiązanie pozwala parkować w ciaśniejszych przestrzeniach – idealna rozwiązanie na zatłoczone miejskie parkingi.

New Transit Connect with person loading through side door
New Transit Connect showing interior wth tie down points

Praktyczne i bezpieczne boczne punkty mocowania ładunku

Punkty do mocowania przewożonych przedmiotów zwykle znajdują się na podłodze, więc dostęp do nich może być utrudniony. Dlatego w Fordzie Transit Connect umieszczone zostały tuż nad powierzchnią podłogi, na bocznych ścianach przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu na podłodze nie ma przeszkód, które mogłyby utrudnić załadunek, ani miejsc, w których zbierałyby się zabrudzenia. Dodatkowo podłoga jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

 

Wieloletnia gwarancja na perforację nadwozia

O jakości modelu Transit Connect świadczy oferowana przez nas 12-letnia gwarancja na perforację nadwozia, którą oferujemy w standardzie.

New Transit Connect showing servicemen inspecting car
Top