Home > Dostawcze > NOWY TRANSIT CONNECT > Cechy i funkcje > Uzyteczność i koszty

Wykorzystaj możliwości swojego vana

Przeprojektowane wnętrze nowego Forda Transit Connect oferuje jeszcze więcej przestrzeni ładunkowej. Bez żadnego problemu zmieścisz w nim przedmioty o długości 3,4 metra, a nawet dwie europalety. Co więcej, dostępne jako opcja są przesuwane boczne drzwi, które ułatwiają zarówno załadunek, jak i rozładunek. Ford Transit Connect to również wiele praktycznych schowków rozmieszczonych w całej kabinie. Gwarantujemy, że miejsca Ci nie zabraknie.

Możliwość przewożenia długich przedmiotów

Możliwość przewożenia długich przedmiotów

Dostępne we wszystkich wersjach Van z podwójnym siedzeniem pasażera, unikatowe rozwiązanie ładowania przez klapę w przegrodzie pozwala przewozić przedmioty mierzące nawet do 3 metrów długości w wersji z krótkim rozstawem osi (L1) lub do 3,4 metra długości w modelu z długim rozstawem osi (L2). Przegroda ma podnoszoną klapę, przez którą można wsunąć długie przedmioty do przestrzeni ładunkowej znajdującej się pod przednim siedzeniem pasażera. Przed przegrodą znajduje się wystarczająco dużo miejsca na dwie europalety (w wersji L1 i L2).

Imponująca przestrzeń ładunkowa

Ford Transit Connect został wyposażony w nowoczesną stalową przegrodę, która zwiększa przestrzeń ładunkową o ok. 50 litrów. Imponująca powierzchnia z łatwością pomieści dwie europalety lub cztery standardowe płyty o wymiarach 2 440 mm x 1 220 mm.

Imponująca przestrzeń ładunkowa
Top