Home > Dostawcze > TRANSIT CONNECT > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Twoje mobilne biuro

Komfort jak w samochodzie osobowym, funkcjonalny system siedzeń oraz podwyższona pozycja kierowcy sprawiają, że Ford Transit Connect to idealny samochód do pracy. Dzięki technologii FordPass Connect możesz korzystać z Wi-Fi 4G, informacji o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym, możliwości zdalnego zamykania i otwierania pojazdu oraz innych przydatnych funkcji. Taka jakość połączenia z internetem do tej pory była dostępna jedynie w domu lub w biurze.

SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3Tooltip współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym, a także oddaje w Twoje ręce funkcję Live Traffic, która pomaga unikać korków. 

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów

We wnętrzu Forda Transit Connect znajdziesz miejsce, który nie tylko pomieści nawet największe smartfonyTooltip, ale również bezprzewodowo naładuje baterię (dostępne dla kompatybilnych telefonów).

Bezprzewodowe ładowanie smartfonów
Klucz do świata internetu

Klucz do świata internetu

Ford Transit Connect - po raz pierwszy dostępny z FordPass ConnectFordPass Connect modem 2, który ułatwia podróżowanie:

  • Live TrafficLive Traffic free access przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie optymalnej trasy podróży,
  • HotSpot Wi-FiHotspot Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń,
  • W razie kolizji na drodze FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu.

Pobierz na smartfona aplikację FordPass, aby cieszyć się z jeszcze większej ilości funkcji ułatwiających podróżowanie

Aplikacja FordPass daje możliwość zdalnego sterowania wieloma różnymi funkcjami w pojeździe:

  • Zdalne zamykanie i otwieranie drzwi samochodu
  • Zdalne uruchamianie silnika w celu odszronienia przedniej szyby i nagrzania auta (dotyczy jedynie pojazdów z automatyczną skrzynią biegów)
  • Monitorowanie poziomu paliwa, przebiegu pojazdu i ciśnienia powietrza w oponach za pomocą telefonu
  • Wskazywanie drogi na mapie do zaparkowanego samochodu
  • Przesyłanie celu podróży ze smartfona bezpośrednio do systemu nawigacji auta
  • Otrzymywanie na telefon powiadomień o stanie technicznym pojazdu
Pobierz na smartfona aplikację FordPass, aby cieszyć się z jeszcze większej ilości funkcji ułatwiających podróżowanie
Uchwyt na smartfona z gniazdem 12 V i USB

Uchwyt na smartfona z gniazdem 12 V i USB

Stacja dokująca z gniazdem USB to miejsce na Twoją nawigację, telefon lub odtwarzacz MP3.

Miejsce na wszystko

Przemyślany układ środkowej konsoli oferuje gniazdo zasilania 12 V, port USB z możliwością ładowania, dwa uchwyty na napoje oraz schowek w formacie A4.

Miejsce na wszystko
Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Podgrzewane fotele

Fotele kierowcy i pasażera z przodu wyposażone są w funkcję podgrzewania, która pozwala na wybranie trzech ustawień temperatury – idealne rozwiązanie podczas mroźnych dni.

Ford Transit Connect detail of front heated seats
Electronic Automatic Temperature Control detail

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Sterowana elektronicznie klimatyzacja (EATC) pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymywanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Top