NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO GRONA OSÓB, KTÓRE JAKO PIERWSZE OTRZYMAJĄ INFORMACJE NA TEMAT NASZEGO NOWEGO, W PEŁNI ELEKTRYCZNEGO SUV-A.

Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, jest administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych i wykorzysta poniższe dane w celu weryfikacji wybranego przez Państwa dealera oraz badania poziomu satysfakcji ze świadczonych usług. Ford Polska Sp. z o.o. udostępnia dane osobowe jedynie swoim podmiotom powiązanym, autoryzowanym dealerom i serwisom oraz innym podmiotom współpracującym z Ford Polska Sp. z o.o. W przypadku przekazania danych poza obszar Unii Europejskiej, nastąpi to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przekażemy Państwa dane kontaktowe wybranemu dealerowi, aby umożliwić mu wykonanie Państwa zamówienia, w jeden z poniższych sposobów.

Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane, o ich przekazywaniu za granicę oraz o swoich prawach znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.

Wpisz swoje imię.
Wpisz swoje nazwisko.
Wprowadź poprawny adres email np. twoje.imie@domena.pl Wprowadź adres email.
Wprowadź poprawny numer telefonu. Wprowadź numer telefonu.
MARKETING FORD POLSKA SP. Z O.O.

Ford Polska Sp. z o.o. chciałaby na bieżąco informować Państwa o produktach i usługach marki Ford. Poprzez zaznaczenie pól poniżej mogą Państwo wskazać, czy oraz w jaki sposób chcielibyście Państwo otrzymywać od nas informacje. Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane, o ich przekazywaniu za granicę oraz o swoich prawach znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.